Seizoen 2010-2011

Overzicht van aanwezigheid en wisselbeurten tijdens de wedstrijden in het seizoen 2010/2011:
(Je kan het figuur ook openen met deze link)

trainingen

Eindstand:

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Sparta Nijkerk 6 22 18 1 3 89 - 3653 55
2 Zwart Wit 6 22 15 1 6 69 - 4425 46
3 Unicum 6 22 13 3 6 77 - 6413 42
4 VVOG 5 22 11 3 8 64 - 3925 36
5 SDC Putten 7 22 11 1 10 57 - 570 34
6 csv Apeldoorn 8 22 10 2 10 65 - 69-4 32
7 Zeewolde 6 22 9 3 10 61 - 5110 30
8 Hierden 5 22 9 3 10 59 - 554 30
9 DVS 11 22 9 2 11 52 - 60-8 29
10 Nunspeet 8 22 8 2 12 58 - 86-28 24
11 Horst FC 5 22 5 0 17 31 - 79-48 15
12 DVS 10 22 2 3 17 27 - 69-42 9

Alle uitslagen:

Club 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1Sparta Nijkerk 6 - 5:3 2:3 2:1 5:1 7:3 3:0 4:3 3:3 8:3 6:0 4:0
2Zwart Wit 6 0:3 - 3:2 1:2 4:1 2:3 3:6 2:2 2:0 4:1 3:0 1:0
3Unicum 6 3:7 2:3 - 2:1 7:3 6:4 3:1 2:2 2:1 4:4 3:1 4:0
4VVOG 5 1:3 1:3 4:3 - 3:1 6:2 1:1 3:2 2:2 1:2 8:0 2:2
5SDC Putten 7 2:0 3:5 2:3 1:4 - 2:2 1:0 2:1 3:4 3:0 5:3 2:1
6csv Apeldoorn 8 1:5 0:1 5:5 4:1 2:3 - 0:9 3:1 2:1 10:1 3:1 4:2
7Zeewolde 6 2:4 1:4 6:2 2:0 1:2 4:2 - 0:6 3:2 6:0 2:4 0:0
8Hierden 5 4:1 2:4 2:3 2:1 4:3 2:5 3:3 - 3:0 1:4 3:2 1:3
9DVS 11 1:4 4:1 1:5 2:6 1:2 2:1 5:2 4:8 - 4:3 4:2 3:1
10Nunspeet 8 1:4 3:10 6:7 1:3 6:3 5:2 3:2 5:3 2:5 - 3:0 4:2
11Horst FC 5 0:5 1:4 5:4 1:7 1:5 1:2 1:5 1:2 1:0 3:0 - 3:1
12DVS 10 1:4 2:6 1:2 0:6 0:7 2:5 2:5 0:2 2:3 1:1 4:0 -

Alle wedstrijden


Match Score
September 11, 2010 12:30
SDC Putten 7 – Unicum 6
2 - 3
September 11, 2010 12:30
DVS 11 – Zeewolde 6
5 - 2
September 11, 2010 12:30
DVS 10 – Zwart Wit 6
2 - 6
September 11, 2010 12:30
Nunspeet 8 – Hierden 5
5 - 3
September 11, 2010 12:30
Sparta Nijkerk 6 – csv Apeldoorn 8
7 - 3
September 11, 2010 12:30
Horst FC 5 VVOG 5
1 - 7
September 18, 2010 12:30
Zeewolde 6 – Horst FC 5
0 - 0 (o.P.)
September 18, 2010 12:30
csv Apeldoorn 8 – SDC Putten 7
0 - 0 (o.P.)
September 18, 2010 12:30
Sparta Nijkerk 6 – DVS 10
0 - 0 (o.P.)
September 18, 2010 12:30
VVOG 5 Zwart Wit 6
0 - 0 (o.P.)
September 18, 2010 12:30
Unicum 6 – Nunspeet 8
0 - 0 (o.P.)
September 18, 2010 12:30
Hierden 5 – DVS 11
0 - 0 (o.P.)
September 25, 2010 12:30
DVS 10 VVOG 5
0 - 0 (o.P.)
September 25, 2010 12:30
Horst FC 5 – Hierden 5
0 - 0 (o.P.)
September 25, 2010 12:30
Zwart Wit 6 – Zeewolde 6
0 - 0 (o.P.)
September 25, 2010 12:30
SDC Putten 7 – Sparta Nijkerk 6
0 - 0 (o.P.)
September 25, 2010 12:30
Nunspeet 8 – csv Apeldoorn 8
0 - 0 (o.P.)
September 25, 2010 12:30
DVS 11 – Unicum 6
0 - 0 (o.P.)
October 2, 2010 12:30
Unicum 6 – Horst FC 5
0 - 0 (o.P.)
October 2, 2010 12:30
Hierden 5 – Zwart Wit 6
0 - 0 (o.P.)
October 2, 2010 12:30
SDC Putten 7 – DVS 10
0 - 0 (o.P.)
October 2, 2010 12:30
Zeewolde 6 VVOG 5
0 - 0 (o.P.)
October 2, 2010 12:30
Sparta Nijkerk 6 – Nunspeet 8
0 - 0 (o.P.)
October 2, 2010 12:30
csv Apeldoorn 8 – DVS 11
0 - 0 (o.P.)
October 9, 2010 12:30
DVS 11 – Sparta Nijkerk 6
0 - 0 (o.P.)
October 9, 2010 12:30
DVS 10 – Zeewolde 6
0 - 0 (o.P.)
October 9, 2010 12:30
Zwart Wit 6 – Unicum 6
0 - 0 (o.P.)
October 9, 2010 12:30
Horst FC 5 – csv Apeldoorn 8
0 - 0 (o.P.)
October 9, 2010 12:30
Nunspeet 8 SDC Putten 7
0 - 0 (o.P.)
October 9, 2010 12:30
VVOG 5 Hierden 5
0 - 0 (o.P.)
October 16, 2010 12:30
Hierden 5 – Zeewolde 6
0 - 0 (o.P.)
October 16, 2010 12:30
SDC Putten 7 DVS 11
0 - 0 (o.P.)
October 16, 2010 12:30
Unicum 6 VVOG 5
0 - 0 (o.P.)
October 16, 2010 12:30
Sparta Nijkerk 6 – Horst FC 5
0 - 0 (o.P.)
October 16, 2010 12:30
csv Apeldoorn 8 – Zwart Wit 6
0 - 0 (o.P.)
October 16, 2010 12:30
Nunspeet 8 – DVS 10
0 - 0 (o.P.)
October 30, 2010 12:30
VVOG 5 csv Apeldoorn 8
0 - 0 (o.P.)
October 30, 2010 12:30
DVS 10 – Hierden 5
0 - 0 (o.P.)
October 30, 2010 12:30
Zwart Wit 6 – Sparta Nijkerk 6
0 - 0 (o.P.)
October 30, 2010 12:30
Horst FC 5 SDC Putten 7
0 - 0 (o.P.)
October 30, 2010 12:30
DVS 11 Nunspeet 8
0 - 0 (o.P.)
October 30, 2010 12:30
Zeewolde 6 – Unicum 6
0 - 0 (o.P.)
November 6, 2010 12:30
csv Apeldoorn 8 – Zeewolde 6
0 - 0 (o.P.)
November 6, 2010 12:30
Nunspeet 8 Horst FC 5
0 - 0 (o.P.)
November 6, 2010 12:30
Unicum 6 – Hierden 5
0 - 0 (o.P.)
November 6, 2010 12:30
Sparta Nijkerk 6 VVOG 5
0 - 0 (o.P.)
November 6, 2010 12:30
DVS 11 – DVS 10
0 - 0 (o.P.)
November 6, 2010 12:30
SDC Putten 7 – Zwart Wit 6
0 - 0 (o.P.)
November 13, 2010 12:30
Unicum 6 – DVS 10
0 - 0 (o.P.)
November 13, 2010 12:30
Hierden 5 – csv Apeldoorn 8
0 - 0 (o.P.)
November 13, 2010 12:30
Zwart Wit 6 – Nunspeet 8
0 - 0 (o.P.)
November 13, 2010 12:30
Zeewolde 6 – Sparta Nijkerk 6
0 - 0 (o.P.)
November 13, 2010 12:30
Horst FC 5 DVS 11
0 - 0 (o.P.)
November 13, 2010 12:30
VVOG 5 SDC Putten 7
0 - 0 (o.P.)
November 20, 2010 12:30
Nunspeet 8 VVOG 5
0 - 0 (o.P.)
November 20, 2010 12:30
csv Apeldoorn 8 – Unicum 6
0 - 0 (o.P.)
November 20, 2010 12:30
DVS 10 – Horst FC 5
0 - 0 (o.P.)
November 20, 2010 12:30
SDC Putten 7 – Zeewolde 6
0 - 0 (o.P.)
November 20, 2010 12:30
Sparta Nijkerk 6 – Hierden 5
0 - 0 (o.P.)
November 20, 2010 12:30
DVS 11 – Zwart Wit 6
0 - 0 (o.P.)
November 27, 2010 12:30
Horst FC 5 – Zeewolde 6
0 - 0 (o.P.)
November 27, 2010 12:30
SDC Putten 7 – csv Apeldoorn 8
0 - 0 (o.P.)
November 27, 2010 12:30
DVS 10 – Sparta Nijkerk 6
0 - 0 (o.P.)
November 27, 2010 12:30
DVS 11 – Hierden 5
0 - 0 (o.P.)
November 27, 2010 12:30
Zwart Wit 6 VVOG 5
0 - 0 (o.P.)
November 27, 2010 12:30
Nunspeet 8 – Unicum 6
0 - 0 (o.P.)
December 4, 2010 12:30
SDC Putten 7 – Hierden 5
0 - 0 (o.P.)
December 4, 2010 12:30
Nunspeet 8 – Zeewolde 6
0 - 0 (o.P.)
December 4, 2010 12:30
DVS 11 VVOG 5
0 - 0 (o.P.)
December 4, 2010 12:30
DVS 10 – csv Apeldoorn 8
0 - 0 (o.P.)
December 4, 2010 12:30
Sparta Nijkerk 6 – Unicum 6
0 - 0 (o.P.)
December 4, 2010 12:30
Horst FC 5 – Zwart Wit 6
0 - 0 (o.P.)
December 11, 2010 12:30
csv Apeldoorn 8 – Sparta Nijkerk 6
0 - 0 (o.P.)
February 19, 2011 12:30
Unicum 6 – DVS 11
0 - 0 (o.P.)
February 19, 2011 12:30
Hierden 5 – Horst FC 5
0 - 0 (o.P.)
February 19, 2011 12:30
csv Apeldoorn 8 – Nunspeet 8
0 - 0 (o.P.)
February 19, 2011 12:30
Zeewolde 6 – Zwart Wit 6
0 - 0 (o.P.)
February 19, 2011 12:30
VVOG 5 DVS 10
0 - 0 (o.P.)
February 19, 2011 12:30
Sparta Nijkerk 6 – SDC Putten 7
0 - 0 (o.P.)
March 12, 2011 12:30
DVS 10 – SDC Putten 7
0 - 0 (o.P.)
March 12, 2011 12:30
VVOG 5 Zeewolde 6
0 - 0 (o.P.)
March 12, 2011 12:30
Horst FC 5 – Unicum 6
0 - 0 (o.P.)
March 12, 2011 12:30
DVS 11 – csv Apeldoorn 8
0 - 0 (o.P.)
March 12, 2011 12:30
Zwart Wit 6 – Hierden 5
0 - 0 (o.P.)
March 12, 2011 12:30
Nunspeet 8 – Sparta Nijkerk 6
0 - 0 (o.P.)
March 19, 2011 12:30
Sparta Nijkerk 6 – DVS 11
0 - 0 (o.P.)
March 19, 2011 12:30
Hierden 5 VVOG 5
0 - 0 (o.P.)
March 19, 2011 12:30
SDC Putten 7 Nunspeet 8
0 - 0 (o.P.)
March 19, 2011 12:30
Unicum 6 – Zwart Wit 6
0 - 0 (o.P.)
March 19, 2011 12:30
Zeewolde 6 – DVS 10
0 - 0 (o.P.)
March 19, 2011 12:30
csv Apeldoorn 8 – Horst FC 5
0 - 0 (o.P.)
March 26, 2011 12:30
VVOG 5 Unicum 6
0 - 0 (o.P.)
March 26, 2011 12:30
DVS 10 – Nunspeet 8
0 - 0 (o.P.)
March 26, 2011 12:30
DVS 11 SDC Putten 7
0 - 0 (o.P.)
March 26, 2011 12:30
Zwart Wit 6 – csv Apeldoorn 8
0 - 0 (o.P.)
March 26, 2011 12:30
Horst FC 5 – Sparta Nijkerk 6
0 - 0 (o.P.)
March 26, 2011 12:30
Zeewolde 6 – Hierden 5
0 - 0 (o.P.)
April 9, 2011 12:30
Hierden 5 – DVS 10
0 - 0 (o.P.)
April 9, 2011 12:30
SDC Putten 7 Horst FC 5
0 - 0 (o.P.)
April 9, 2011 12:30
Sparta Nijkerk 6 – Zwart Wit 6
0 - 0 (o.P.)
April 9, 2011 12:30
Unicum 6 – Zeewolde 6
0 - 0 (o.P.)
April 9, 2011 12:30
csv Apeldoorn 8 VVOG 5
0 - 0 (o.P.)
April 9, 2011 12:30
Nunspeet 8 DVS 11
0 - 0 (o.P.)
April 16, 2011 12:30
VVOG 5 Sparta Nijkerk 6
0 - 0 (o.P.)
April 16, 2011 12:30
Hierden 5 – Unicum 6
0 - 0 (o.P.)
April 16, 2011 12:30
Horst FC 5 Nunspeet 8
0 - 0 (o.P.)
April 16, 2011 12:30
DVS 10 – DVS 11
0 - 0 (o.P.)
April 16, 2011 12:30
Zwart Wit 6 – SDC Putten 7
0 - 0 (o.P.)
April 16, 2011 12:30
Zeewolde 6 – csv Apeldoorn 8
0 - 0 (o.P.)
April 23, 2011 13:00 De Strokel
VVOG 5 DVS 11
2 - 2
April 23, 2011 14:30
Unicum 6 – Sparta Nijkerk 6
3 - 7
April 23, 2011 14:30
Hierden 5 – SDC Putten 7
4 - 3
April 23, 2011 14:30
Zwart Wit 6 – Horst FC 5
3 - 0
April 23, 2011 15:00
Zeewolde 6 – Nunspeet 8
6 - 0
April 23, 2011 15:00
csv Apeldoorn 8 – DVS 10
4 - 2
May 7, 2011 12:30
Unicum 6 – csv Apeldoorn 8
6 - 4
May 7, 2011 12:30
Zeewolde 6 – SDC Putten 7
1 - 2
May 7, 2011 13:00 De Strokel
VVOG 5 Nunspeet 8
1 - 2
May 7, 2011 14:30
Hierden 5 – Sparta Nijkerk 6
4 - 1
May 7, 2011 14:30
Horst FC 5 – DVS 10
3 - 1
May 7, 2011 14:30
Zwart Wit 6 – DVS 11
2 - 0
May 14, 2011 12:30
DVS 10 – Unicum 6
1 - 2
May 14, 2011 12:30
DVS 11 Horst FC 5
4 - 2
May 14, 2011 12:30
Sparta Nijkerk 6 – Zeewolde 6
3 - 0
May 14, 2011 12:30
csv Apeldoorn 8 – Hierden 5
3 - 1
May 14, 2011 12:30
Nunspeet 8 – Zwart Wit 6
3 - 10
May 14, 2011 14:30 Putter Eng
SDC Putten 7 VVOG 5
1 - 4
May 21, 2011 12:30
Zwart Wit 6 – DVS 10
0 - 0 (o.P.)
May 21, 2011 12:30
Unicum 6 – SDC Putten 7
0 - 0 (o.P.)
May 21, 2011 12:30
Zeewolde 6 – DVS 11
0 - 0 (o.P.)
May 21, 2011 12:30
Hierden 5 – Nunspeet 8
1 - 4
May 21, 2011 13:00
VVOG 5 Horst FC 5
0 - 0 (o.P.)

Topscorers 2010/2011

Nr Naam Goals Wedstr.
1 Tom 11 16

2 Jacob 10 21

3 Klaas 6 19

4 Gert-Jan 5 19
Frank 5 20

5 Alwin 3 13
Marcel 3 20
Henry 3 21
Daniel 3 20

6 Cas 2 19
Michiel 2 18
Pieter 2 11

7 Evert 1 10
Marco 1 13

8 Koos 22
Peter 19
Cor 16
Wout 15
Gert 1
Marnix 0

Er zijn geen bekerwedstrijden bijgehouden.